Steam Ücretsiz Oyun Alabileceğiniz Siteler

 Steam Ücretsiz Oyun Alabileceğiniz Siteler
Okunuyor Steam Ücretsiz Oyun Alabileceğiniz Siteler

Günümüzde artık Steam,DVD oyunların yerini almış bulunmaktadır.Öyle ki artık teknoloji mağazalarında bile steam bakiyesi ve kodları satılıyor.Steam oyun fiyatları dvd fiyatlarına göre uygun.Fiyatı uygun olmakla birlikte bazı oyunları da ücretsiz alabiliyoruz.Bu başlık altında size Steam üzerinden ücretsiz oyun alabilme yöntemlerini göstereceğim.Aşağıdaki verdiğim siteleri takip ederek Steam oyun sayınızı 200-300 yapmak gerçekten hiç de zor değil.

1- indiegala.com

Buraya Tıklayarak girdiğiniz linkte her hafta veya her gün yeni oyunlar gelmektedir. Kısaca Sürekli güncellenmektedir.Last games kısmından olan oyunlara tıklayıp, açılan sayfadaki ”Login to add to your library” butonuna tıkladığımızda oyun Steam kütüphanemize eklenmiş veya Steam oyun kodu bize verilmiş olacak.

2- Reddit

Reddit’de free games on steam topluluğu bulunmakta.Burda kullanıcılar internette dağıtılan ücretsiz steam oyunlarını ve Steam’ın ücretsiz yaptığı oyunları birbirleriyle paylaşıp yararlanmaktalar.Aşağıdaki linkten siteye ulaşabilirsiniz.

https://www.reddit.com/r/FreeGamesOnSteam/

3- HumbleBundle

Humble Bundle yıllardır kullandığım bir site olup ücretsiz key alabiliyorsunuz. Ayrıca arada gelen fırsatlar neticesinde 1$ karşılığında 3-4 oyun hatta bu sayı daha da artabiliyor. Bu kadar oyuna 1 dolar karşılığında sahip olabiliyorsunuz.Siteyi takip ederseniz belirli zamanlarda ücretsiz olarak Steam oyun keyi dağıtıyorlar.İlk sitedeki gibi siteye kayıp olup ücretsiz oyunu direkt olarak kütüphanenize ekliyorsunuz.Site linkini aşağıda verdim.

https://www.humblebundle.com/

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın