MIUI 12 Global Lansman Tarihi, Uyumlu Cihazlar Açıklandı!

 MIUI 12 Global Lansman Tarihi, Uyumlu Cihazlar Açıklandı!
Okunuyor MIUI 12 Global Lansman Tarihi, Uyumlu Cihazlar Açıklandı!

Xiaomi , bu ayın başlarında Çin’de MIUI 12’yi daha önce detaylandırdı ve firma şimdi yeni bir Android cildini küresel bir sahnede tanıttı.

Çin ve küresel MIUI 12 kaplamaları, karanlık mod 2.0, Süper Duvar Kağıtları, kayan uygulama pencereleri, bir uygulama çekmecesi, gelişmiş sağlık takibi ve çeşitli gizlilik özellikleriyle hemen hemen aynıdır (aşağıdaki orijinal makaleye göz atın).

Xiaomi’nin etkinlikte duyurduğu diğer MIUI 12 özellikleri arasında gelişmiş döküm özellikleri (ekran kapatma döküm ve özel içeriği gizleme gibi) ve yalnızca temel işlevleri (SMS, aramalar, şebeke) sunan ultra güç tasarrufu modu yer alıyor. Xiaomi, ikinci özelliğin, varsayılan olarak bir saat yerine% 5’lik bir telefonun beş saate kadar dayanabileceğini söylüyor.

Xiaomi, MIUI 12’nin Haziran ayının sonundan itibaren çeşitli cihazlara geleceğini doğruladı – yukarıdaki ekran görüntüsünde tüm uyumlu cihazları kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, şirket, Mi test forumundan veya sosyal medyadan başvurabileceğinizi de ekleyerek, beta testinin gelecek hafta itibaren sunulacağını söyledi.

Xiaomi MIUI 12 Logosu;

Xiaomi, Android skin MIUI’sinin yeni bir sürümünü duyurdu. MIUI 11’den sonra en son MIUI 12 yazılımı, uygun Xiaomi telefonlarına bir dizi kullanıcı arayüzü ve görsel iyileştirme getirecek . Ayrıca yenilenmiş karanlık mod, gelişmiş gizlilik ve güvenlik araçları, yeni animasyonlar, yeni duvar kağıtları ve çok daha fazlası gibi yeni özellikler alır.

MIUI 12 açıklama etkinliğinde Xiaomi, MIUI’nin şu anda aylık 310 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğunu ve en son sürümün TÜV Rheinland’ın “Android Sistem Geliştirilmiş Gizlilik Koruma Testini” geçen ilk mobil işletim sistemi olduğunu belirtti.

MIUI 12 çıkış tarihi ve piyasaya çıkış tarihi
Xiaomi, Haziran 2020’nin sonuna kadar MIUI 12’nin kararlı sürümünü kullanıma sunacağını söylüyor. Bu arada, bugün Çin’de 06:00 ET’de beta test programını açacak.

Uygun MIUI 12 güncelleme telefonları
Haziran ayından itibaren istikrarlı MIUI 12 güncellemesini almaya uygun Xiaomi ve Redmi telefonları aşağıdaki cihazları içerir:

İlk parti;

Xiaomi Mi 10 Pro
Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10 Gençlik Sürümü
Xiaomi Mi 9 Pro
Xiaomi Mi 9
Xiaomi Mi 9 Explorer Sürümü
Redmi K30 Pro
Redmi K30
Redmi K30 Pro Zoom Sürümü
Redmi K20 Pro
Redmi K20

İkinci parti;

Xiaomi Mi Mix 3
Xiaomi Mi Mix 2S
Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi 8 Explorer Sürümü
Xiaomi Mi 9 SE
Redmi Not 8 Pro
Redmi Not 7, 7 Pro
Mi CC9, CC9 Pro

Üçüncü parti;

Mi Mix 2
Xiaomi Mi Not 3
Xiaomi Mi Max 3
Xiaomi Mi 8 SE
Xiaomi Mi 8 Gençlik Sürümü
Xiaomi Mi Mix 2
Redmi Not 8
Redmi 6, 6A, 6 Pro
Redmi 8, 8A
Redmi 7, 7A
Redmi Not 5
Mi CC9e

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın