Karantinada Oynanacak En İyi Ücretsiz Oyunlar

 Karantinada Oynanacak En İyi Ücretsiz Oyunlar
Okunuyor Karantinada Oynanacak En İyi Ücretsiz Oyunlar

Bildiğimiz üzere yeni tip koronavirüs COVID-19 virüsünden dolayı herkesin karantinadan dolayı dışarı çıkamıyoruz. Evde çoğu zaman canımız sıkılıyor ve neredeyse yapılacak bir şey kalmadı bile dediğimiz oluyor. Karantina günlerinde zaman geçmiyor. Karantina günlerinde hepimiz dizi,film,oyun ve kitaplara yöneldik.Biz de günlerinizi daha katlanabilir geçirmeniz için sizlere özel ücretsiz oyun listesi hazırladık.

The Cycle

The Cycle, Epic Games üzerinden ücretsiz oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyunumuz grafikler bakımından Fortnite’ı andırsa da tamamen amacı farklı bir oyundur. Oyunun sloganında olduğu gibi bu oyun battle royal değil! Oyundaki amaç canavarları avlayıp, görevler yaparak(kontratları tamamlayarak) kaçış aracına girip haritadan kaçmak. Oyunun içinde solo,duo ve squad modları bulunmaktadır. Oyundaki insanlara teklifte bulunup grup olabiliyorsunuz ayrıca oyunda diğer oyuncuları da öldürmek mümkün.The Cycle’ın geliştiricisi aynı zamanda Spec Ops: The Line’ın geliştiricisidir.

Warframe

Warframe ücretsiz olarak yayınlanan oyun olup,çıktığı günden beri kalitesi ile popülerliğini sürdürmüştür. İnanılmaz mekaniklere sahip bu oyunda sniper,roleplay ve privacy modları vardır. Oyuncular istedikleri şekilde karakter seçip düzenledikten sonra diledikleri oyun modlarını oynayabiliyorlar. Oyuncuların giydikleri warframe zırhı oyundaki karakterlere belirli özel güçler kazandırıyor. Bu şekilde diğer oyuncuların önüne geçebiliyorsunuz. Oyunu Steam üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Bildiğiniz üzere daha önce tamamen ücretli olan CounterStrikeGlobal Offensive yakın zamanda ücretsiz oldu. Oyuna prime status yani seçkinlik eklendi. Seçkinlik rekabetçi olan maçlarda daha çok güven sağlıyor ve karşınıza hile gelme olasılığını azaltıyor. Buna sahip olmak için 77,5 TL ödemeniz gerekiyor. Ama seçkin olmadan da oyunu oynamak mümkün bu günlerde arkadaşlarınızla zaman geçirebileceğiniz bir oyun olan CounterStrikeGlobal Offensive benim de önerdiğim eğlenceli bir oyundur. Bu oyunu da Steam üzerinden ücretsiz olarak indirip,oynayabilirsiniz.

Call of Duty®: Warzone

Activision’ın akıllarımıza kazınan oyunu Call of Duty 4: Modern Warfare’ın 12 Eylül 2019 yılında bir remastered yani görsel kalitesi arttırılarak piyasaya giren Call of Duty: Modern Warfare kanatı altında ücretsiz yeni oyunu Warzone tür bakımından bir battle royal oyunudur.
1.Şahıs shooter fps olan bu oyun diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi uçaktan atlayıp,loot yapıyorsun,düşmanları öldürüyorsun ve ölmemeye çalışıp birinci olmaya bakıyorsun ama bunda bir fark var ilk kez ölünce oyun seni bir hapishaneye götürüyor ve orada ölen diğer oyuncularla hapishane meydanında 1’e 1 karşılaştıktan sonra kazanırsan oyuna tekrar dönüyorsun.

Bu oyunu oynamak isterseniz yapacağınız adımlar;
1-) Buradan play for freeye tıklıyoruz ve setup’ı indiriyoruz.
2-)Açılan setup’da hesabınız varsa giriş yapın yoksa yeni hesap oluşturun.
3-)Sol üstte games butonuna tıkladıktan sonra Warzone’u seçiyoruz.
5-)Download tuşuna basıyoruz indiriyoruz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın