John Wick 4, Parabellum Kesilmiş Sahneler ile Birlikte Gelebilir

 John Wick 4, Parabellum Kesilmiş Sahneler ile Birlikte Gelebilir
Okunuyor John Wick 4, Parabellum Kesilmiş Sahneler ile Birlikte Gelebilir

John Wick 3 Kesilmiş Sahneleri Bulunuyor!

John Wick 2014 yılında ilk bölümü çıkmış ve çıktığı dönemde adını bahsettirmiş bir filmdir ve John Wick ilk filminin ardından 2 tane daha film çıkartarak yeni bir kült film serisi haline gelme yolunda adımlar atmaya başlamıştır. John Wick intikam peşinde koşan bir adamın hikayesidir. John Wick ayrıca en çok dövüş sahneleri ile hayranları tarafından en çok sevilen kısımlarıdır.

John Wick 3: Parabellum geçtiğimiz aylarda çıkışını yapmıştı ve çıkış yapmasının ardından yapımcı hemen serinin 4. filminin de çıkacağını ve tahmini olarak 2022′ de çıkacağı düşünülüyor. Fakat mayıs ayında çıkması beklenen bir ihtimal değil çünkü mayıs ayında yeni Matrix filmi çıkacağı için yapımcı bu iki filmin çakışmasını pek de istemez. Ek olarak yapımcı serinin 4. filmi hakkında bir kaç ufak detayda verdi.

Here's Your First Behind-The-Scenes Look At John Wick 3

John Wick 4 filminde Parabellum’da kesilen sahnelerin çöpe atmak yerine serinin 4.filminde kullanmayı düşündüklerini açıkladı. Stahelski yaptığı açıklamada stüdyonun yeterli olmadığını söyledi. İşte o açıklama;
“Birkaç şey var. Birkaç örtüşen tematik vardı ve onu çıplak temellere kadar çıkardım. Ve gerçekten bir tür gebe kaldığımız iki aksiyon dizisi vardı, ama onlar için yerimiz yoktu. Onları filmden çıkardık. Ve çektiğimin yüzde 90′ ının John Wick 4′ te kesinlikle tekrar yerleştirebileceğim bir yer olduğunu düşünmek istiyorum.

John Wick Movies – Every Action Scene Ranked - GameSpot
John Wick 3’ te birçok dövüş ve savaş sahnesi vardı ama stüdyo yeterli imkanları sunamadığı ve ayrıca aşırı fazla dövüş sahneleri olduğu için bazılarının çıkarılması gerektiği ve bu yüzden kesilen sahnelerin yeni çıkacak olan, serinin 4.filminde kullanmak istediklerini belirtti. John Wick’ in yapımcısı şu an ne kadar bir şey anlaşılmasa da John Wick hayranlarının filmin çıkış tarihine yaklaştıkça anlamaya başlayacaklarını söyledi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın