Evde Sıkılanlara özel Netflix Dizi Önerisi

 Evde Sıkılanlara özel Netflix Dizi Önerisi
Okunuyor Evde Sıkılanlara özel Netflix Dizi Önerisi

Yeni tip koronavirüs COVID-19 virüsünden dolayı karantinada geçirdiğimiz bu günlerde sıkılmamak için yapılacak en iyi aktivitelerden biri dizi izlemek. Bizde sizler için izleyebileceğiniz Netflix dizi önerileri listesi hazırladık. Keyifli okumalar.

Breaking Bad, IMDb Puanı: 9,5

Gerekli yerlerde akılda kalıcı aksiyon sahneleriyle ve içerisinde ki akıl oyunlarıyla sizi ekrana kitleyecek bu diziyi izlediğinize pişman olmayacaksınız. Kopmayan konu bütünlüğü ve akıcılığıyla her sezonunu izlenebilir kılan bu diziyi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Stranger Things, IMDb Puanı: 8,8

Retro hava barındıran bu dizi 80’li yılların korku filmlerini andıran bir tema ile fantastik gerilim severlerin kesinlikle izlemeden geçmemesi gereken bir dizi. Dizinin konusu ise kaybolan genç bir çocuk ve onu bulmaya çalışan ailesinin başından geçen serüvenlerden oluşmakta.

Dark, IMDb Puanı: 8,7

Geçmiş, bugün, gelecek… 2019’dan 1921’lere kadar sizi zaman yolculuğuna çıkaracak bu dizi size çok farklı bir deneyim yaşatacak. Kaybolan bir çocuk ve yanıt bulmak için ümitsizce çabalayan 4 ailenin aramaları sonucu ortaya çıkan sırların ve gerçeklerin sonucunda küçük kasabanın kaderi değişecek ve gerçek yüzü ortaya çıkacak.

Vikings, IMDb Puanı: 8,7

8. yüzyıl İskandinavyası’nda geçen dizi, sıradan bir çiftçiyken cesur bir savaşçıya dönüşen Ragnar Lothbrok ve ailesinin öyküsünü anlatmakta. Savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnor’un korkusuz ve cesur adamlarıyla birlikte denizlerle olan serüvenini izlerken; savaşçı ve tüccar bir kavim olan Vikingler’in ilgi çekici kültürüne birlikte tanıklık ediyoruz. Tarihi drama olan bu dizinin hikayesi, gerçek Avrupa efsanelerine ve tarihsel figürlere dayanıyor.

Prison Break, IMDb Puanı: 8,3

Konusu ve oyunculuğuyla izleyicisine görsel şölen yaşatan dizi çeşitli zeka oyunlarıyla izleyicisini sık sık şaşırtacak bir yapım. Konusu hapishaneden kaçış olan aksiyonun hız kesmediği bu diziyi aksiyon severlere tavsiye ediyoruz.

Yapılan Yorumlar
  • Emir Yılmazer dedi ki:

    Daha önce izlemediyseniz Breaking Bad’i kesinlikle tavsiye ederim. Gerçi listeye bakınca tavsiye edilmeyecek dizi göremiyorum hepsi de birbirinden efsane. Ek olarak You ve La Casa De Papel dizilerini de izlemenizi öneririm. Bu dizilerden hangisine başlarsanız başlayın bir oturuşta bitirmek isteyeceksiniz benden söylemesi.

  • tuna kaynar dedi ki:

    gerçekten çok güzel önerilerde bulunulmuş.dizilerin hepsi birbirinden güzel.aralarında izlemediğim sadece vikings var onuda yks süreci bittikten sonra izlemeye başlayacağım.

  • ERSİN dedi ki:

    Bu dizilere ek olarak Narcos, El Chapo gibi dizilerde çok sürükleyici ve heyecanlı öneri olabilir 🙂

Bir Yorum Yapın