Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları 2020 Tümü

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları 2020 Tümü
Okunuyor Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları 2020 Tümü

ATV’de yayınlanan 4 sezonuyla büyük ilgi gören Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonuyla seyircisiyle buluştu. Her dönem yenilenen oyuncu kadrosuyla izleyicisini etkilemeyi başaran dizinin yeni sezonunda yer alan yeni oyuncular kimler? Sizler için yazımızda dizinin güncel (2020) oyuncu kadrosunu derledik.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezon oyuncu kadrosuna; Selda Alkor, Burak Sergen ve Naz Elmas dahil oldu.

ALİ SÜRMELİ – KİMSESİZ DOĞAN BABA

Usta oyuncu, dizinin 161. bölümünde diziye dahil oluyor. Ali Sürmeli; Kimsesiz Yaşar’dan sonra Kimsesiz Doğan Baba olarak karşımıza çıkıyor. Kimsesiz Yaşar’ın yurtdışına gitmesinden sonra kimsesizlere sahip çıkan Doğan Baba, Çakırbeyli’lerin yeni dostu oluyor.

MEHMET GÜLER – VAKKAS KEPELİ

Dizinin 160. bölümünde diziye dahil olan Kepeli ailesinin en büyüğü olan Vakkas, aynı zamanda ailenin reisidir. Kepeliler, Façalıların en eski düşmanlarıdır. Boran’ın ölümünün ardından Hızır Reis, Köksal’ı Kepelilerin mekanında öldürür. O sırada da Behzat’ın eski düşmanı; Kepelilerin en küçük kardeşleri Rıdvan’ın öldürülmesiyle Kepeliler; Çakırbeyli ve Façalı ailesinin ezeli düşmanı olmuşlardır. Kepeliler, bu düşmanlık sonrasında ailelerin diğer düşmanı Altan ve Sınırsızlar ile işbirliği kurarlar.

LEVENT TÜLEK – BEŞİR KEPELİ

Ülkedeki bütün hapishanelerde sözü geçen Beşir Kepeli, Kepelilerin ortanca kardeşidir. Diğer kardeşleri gibi diziye 160. bölümde dahil olur.

HAYDAR KÖYEL – CEVAT KEPELİ

Ailenin kirli işlerini sokakta bulduğu kimsesizlere para vererek yaptıran Cevat Kepeli, Kepeli ailesinin 3. kardeşidir.

ERKAM İSPİR – NASUH

Diziye 155. bölümde dahil olan Nasuh, Ortadoğu’yu CIA ve MOSSAD adına yöneten, Ebu Fadi’nin adamıdır. Ahmet Dahlan tarafından Türkiye’yi dizayn etmesi ve Altan’la ekibinin Türkiye’de güvenli bir şekilde silah üretmesini sağlamak için gönderilmiştir.

MURAT ÖZBEN – SINIRSIZ ŞAFAK

Dizide 146 ve 154. bölümlerde yer alan Sınırsız Şafak, Sınırsızlar çetesinin liderlerinden biridir. Altan’ın ortağı olan Şafak, Tufan’a şantaj yapmak için yeğenini öldürdüğü için öldürülerek diziden ayrılır.

OLCAY YUSUFOĞLU – TUFAN’IN KIZI DEMET YASEMİN

Dizinin 154. Bölümünde diziye Tufan’ın kızı Yasemin olarak dahil olan Olcay Yusufoğlu, abisi öldükten sonra intikamını almak için ilk hedefi Boran’ı öldürmek için Rus Mafyasından ola dayıları ile iş birliği içerisinde olacak.

BÜLENT ÇETİNARSLAN – YAVUZ BİCO

Dizinin 154 ve 156. Bölümlerinde yer alan Yavuz Bico, Tufan’ın karısı Bahar’ın en küçük kardeşidir. Dizide kısa süreliğine yer alan Bico, Çakırbeylilere yönelik bir baskın sırasında Boran Kayalı tarafından öldürülür.

GÖKHAN MUMCU – VOLKAN BİCO

Tufan’ın karısı Bahar’ın kardeşlerinden ortanca olanıdır. Tufan’ın kızı Demet ve karısı Bahar ile birlikte düşmanları olan Hızır ve ekibinden bilgi almak için plan yapar.

CAN BATU ARSLAN – HIZIR’IN OĞLU ÖMER

Dizinin 5. sezon 153. bölümünün son sahnesinde bir süreliğine annesi Meryem ile birlikte yurt dışında olan Hızır’ ın oğlu Ömer’ in geri dönüşüne şahit olduk. Geçtiğimiz sezon diziden ayrılan Ömer, “Annem dün sabah vefat etti baba!” repliği ile diziye geri döndü.

NİHAN BÜYÜKAĞAÇ – TUFAN’IN EŞİ BAHAR

Sınırsızlar tarafından ölümüne neden olan Tufan’ın oğlu Orhan’ın cenazesinde ekranlarda görülen Bahar, oğlunun ölümünün suçunu Hızır Çakırbeyli’den bilir. Bahar, Çakırbeyliler’in Tufan’ı öldürmek istediklerini bildiği için, Tufan’ın yanında olacak ve eşine Çakırbeyliler’e karşı yapılacak planda destek olacaktır.

DİLŞAT ŞİMŞEK – AVUKAT EBRU

144. bölümde diziye dahil olan Avukat Ebru, Damla ile birlikte Ünal Bey’in avukatı olarak çalışmaktadır. CIA tarafından Ünal Bey’in öldürülmesinin ardından Çakırbeyli ailesinin avukatı olarak görev alırlar. Damla’nın Altan tarafından öldürülmesinden sonra aileyle yakınlaşan Ebru’nun Behzat Façalı ile evlenmesi söz konusudur.

SEMA ÖZTÜRK – AVUKAT DAMLA

5. sezonda diziye giren oyunculardan biri olan Sema Öztürk, CIA tarafından öldürülen Ünal Bey’in avukatı olarak görev yapmaktadır. Damla, işinde çok başarılı ve korkusuz bir avukattır. Yeni sezonda Hızır Reis’in ekibine verdiği destekle onlara işe yarar pek çok bilgi sağlayacaktır.

NAZ ELMAS – SEVDA MEFTUN

Meftun ailesinin tek kızı olan Sevda, Hızır’a ilk görüşte aşık olup evlenme planları yapmaktadır. Annesi küçük yaşta ölmüş, Sevda’yı halası Melike büyütmüştür. Melike Meftun, amaçları için her şeyi yapabilecek acımasız bir karakterdir. İlk günler Hızır’a deliler gibi aşık olan Sevda, halasının planları sayesinde ondan ve  Çakırbeylilerden nefret etmeye başlamıştır. Altan’la bir olup Çakırbeyli ailesini yok etmek için planlar yapmaya başlamıştır.

BURAK SERGEN – FEYYAZ MEFTUN

Dört oğlu olan büyük kabadayı Feyyaz Meftun, Melike ve İbrahim Meftun’un kardeşi, Sevda Meftun’un amcasıdır. Çakırbeylilere düşman olan Feyyaz Meftun, daha sonra onlarla dost olma yoluna gidecektir.

SELDA ALKOR – MELİKE MEFTUN

Sevda’nın halası Melike Meftun, çok acımasız bir karakterdir. Kardeşlerinin bütün işlerine hakim, onları yöneten otoriter bir yapıya sahiptir. Abisi İbrahim Meftun’ un tavırlarının ters düşmesinden dolayı onu zehirleyerek öldürür.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın