Epic Games’te Just Cause 4 Haftaya Ücretsiz Olacak

 Epic Games’te Just Cause 4 Haftaya Ücretsiz Olacak
Okunuyor Epic Games’te Just Cause 4 Haftaya Ücretsiz Olacak

Bildiğiniz üzere Epic Games uygulaması tıpkı Steam gibi dijital oyun uygulamasıdır. Epic Games sürekli yaptığı kampanyalar ve oyunları kısa süreliğine ücretsiz yapması ile ünlenmiş durumda. Daha önce sitemizde de paylaştığım ve paylaşmaya devam edeceğim Epic Games kampanyalarını sitemizden takip etmeniz mümkündür.Şu Zamanda Epic Games Store, tüm oyuncuların gönlünde taht kurmuş durumdadır. Bunun nedenine gelirsek her hafta dağıttığı ücretsiz bir veya iki oyun oyuncuların gözünden kaçmıyor.Bu sayede geniş bir kitleye ulaşmış durumda.

Epic Games Store, haftaya yani 16 Nisan-23 Nisan arası hepinizin bildiği ve çok sevdiği Just Cause serisinin dördüncü oyunu olan Just Cause 4 adlı oyunu kütüphanemize ücretsiz olarak ekleme şansı sağlayacaktır(Kütüphanemizde sürekli kalacak,yani kısa süreliğine değil.)

Epic Games Store, haftaya Just Cause 4’ün yanında bir de Wheels of Aurelia isimli oyunu da ücretsiz olarak oyuncular ile paylaşacak. 2016 yılında çıkmış bir oyun olan Wheels of Aurelia, seçimlere göre ilerleyen bir oyundur yani sonunu siz belirliyorsunuz.Bu türde oyun sevenler için oldukça ideal bir oyun,kütüphanenize eklemeyi unutmayınız.

Ücretsiz Just Cause 4 için Yapmanız Gerekenler

  1. Epic Games uygulamasından hesabınıza giriş yapmak.(Eğer yoksa üye olmak.)
  2. Uygulamadan Mağaza Sekmesine girmek.
  3. Ücretsiz oyunlar aşağıda gözükecektir eğer göremezseniz oyunları isimleri ile aratınız.
  4. Yükle butonuna basarak ücretsiz olarak dağıtılan oyunu kütüphanenize eklemiş oluyorsunuz.

EPİC GAMES STORE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın