En İyi Netflix Filmleri 2020 Güncel Liste

 En İyi Netflix Filmleri 2020 Güncel Liste
Okunuyor En İyi Netflix Filmleri 2020 Güncel Liste

Evde kalmanın çok büyük önem taşıdığı bu günlerde internet ve televizyon kullanımı da haliyle arttı. Kullanıcıların en çok vakit geçirdiği platformlardan biri olan Netflix, mayıs ayı için yeni içeriklerini ekledi.

Karantina günlerinde en aktif olduğumuz platformlardan biri olan çevrimiçi dizi ve film sunan Netflix, nisan ayının son günlerinde ekleyeceği yeni içeriklerini duyurmuştu.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, sürekli olarak kendini güncellemekte. Abonelerine her ay sonunda gelecek ay ekleyeceği yeni içerikleri duyuran Netflix’in mayıs ayı içeriklerinden bazılarını sizler için seçtik.

Mayıs ayında Netflix’te izleyebileceğiniz yeni orijinal diziler

Snowpiercer (Kesin tarih henüz açıklanmadı)

Başrolünü Chris Evans’ın oynadığı distopik bir geleceği yansıtan fütürist dizi; dünyada yaşanan bir felaket sonrası hayatta kalan insanların gezegenin çevresini dolaşan devasa bir trende yaşamak zorunda kalmasını konu alıyor.

Hollywood (1 Mayıs)

Kendilerine sinema sektöründe yer bulmaya çalışan bir grup aktör ve film yapımcısının hikayesini konu alan dizi; ırk, cinsiyet ve cinsellik üzerine önyargılara ve haksızlıklara karşı eşsiz bir bakış sunuyor. Hollywood’un Altın Çağı’nın yıldızlı perdesi altında neler yaşandığını gözler önüne seren dizi izleyicisini erken başına kitleyecek.

The Eddy (8 Mayıs)

Önümüzdeki günlerde eklenecek yeni orijinal içeriklerden biri olan The Eddy, günümüzde Paris’inin renkli mahallelerinde geçmekte. Dram dizisi olan The Eddy; zor durumda olan bi bar sahibini, barın orkestrasını ve şehirde karşılaşacakları tehlikeleri konu alıyor.

White Lines (15 Mayıs)

Dram-suç dizisi olan White Lines, İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolan Manchester’lı bir DJ’in tam yirmi yıl sonra çıkan cesedi ile başlıyor. DJ’in kız kardeşi olayın gizemini çözmek için sırlarla dolu adaya giderek hayatını tamamen değiştirecek gerçeklerle yüzleşiyor.

Space Force (29 Mayıs)

Steve Carell’in başrol olduğu dizi; ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan bilim insanlarının, Beyaz Saray’dan gelen ani bir emir ile Ay’a gidip orada hakimiyet kurmalarını anlatıyor.

Mayıs ayında Netflix’te izleyebileceğiniz orijinal filmler

All Day and a Night (1 Mayıs)

Netflix; When They See Us, 13th gibi yapımlara benzeyen bir içerikle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Babası gibi gangster olmak istememesine rağmen, çevresi yüzünden suça itilen ve kendini bir anda hapishanede bulan bir gencin hikayesini konu alan dizinin başrolünü Jeffrey Wright ve Ashton Sanders paylaşıyor.

I Love You, Stupid (15 Mayıs)

İspanyol yapımı drama, aynı gün içinde hem kız arkadaşını hem de işini kaybeden 30’lu yaşlarındaki bir adamın başına gelenleri konu alıyor.

Yapılan Yorumlar
 • Furkan dedi ki:

  Çok teşekkür ederim tam olarak aradığım liste elinize emeğinize sağlık

 • EnesSivriii dedi ki:

  Güzel bir liste hocam, teşekkürler 🙂

 • Semih Pulater dedi ki:

  Merhaba,

  Çok güzel bir liste hazırlanmış, listede yer alan Snowpiercer dizisini izledim. Başrollerde yer alan Song Kang-ho zaten efsane bir oyuncu. Gerilim dolu bir dizi. Tavsiye ederim.

Bir Yorum Yapın