EA Play Live Tekrardan Ertelendi

 EA Play Live Tekrardan Ertelendi
Okunuyor EA Play Live Tekrardan Ertelendi

Geçtiğimiz haftalarda EA Play Live’ ın ertelendiği açıklanmıştı. Bu salgın günlerinde insanlar evlerinde vakit geçirebilecek bir oyun veya film dizi gibi aktiviteler arıyorlar. İnsanlar bu zor süreçte en büyük kayıpları toplu aktivite yaşamaları. Bir çok eğlence mekanını kapanmasının yanında oyuncuların toplandığı GameX gibi aktiviteler iptal oluyor.

Aslında zaten EA Play Live Tekrardan ileri bir tarihe ertelendi. EA geçtiğimiz haftalarda etkinliğin ertelendiğini söyledi. Açıklamada etkinliğin hala Amerika’daki devam etmekte olan George Floyd eylemleri yüzünden ertelendiğini açıklamıştı.

EA firması yaptığı açıklama şöyle:

“Şu anda dünyanın dört bir yanında gerçekleşen önemli konuşmalar ve önemli seslerin duyulmasıyla birlikte, zamanımızı bir araya getirmek için zamanımızı değiştiriyoruz. 18 Haziran PDT / 19:00 EDT saatlerinde EA PLAY Live 2020’de görüşürüz.”

Oyuncular şu an da salgın sebebi ile bir çok etkinlikten mahrum durumda fakat ileriki yıllarda umarız bu etkinlikler sekteye uğramadan devam eder.

EA Play Live etkinliğinde en çok beklenen oyun Dragon Age 4 dışında; Sims 4, FİFA 21 yeni güncellemelerinin yanında belki de başka yeni oyunlar tanıtabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın