Driver Booster ile driver nasıl güncellenir ?

 Driver Booster ile driver nasıl güncellenir ?
Okunuyor Driver Booster ile driver nasıl güncellenir ?

Driver Booster , bilgisayarlarımızda eksik olup bilgisayarın performansını etkiyelen sürücüleri(driverları) bulup,güncellemeye yarayan bir programdır.Bilgisayarın hızını,oyunlardaki fps düşününü kısaca performansını arttırmak için driverlarımızı hep güncel tutmamız lazım.Programsız olarak tek tek sürücüleri bulup yüklemek yerine Driver Booster bunu kısa sürede kolayca sizin için yapıyor.

Uzun süren aramalar,yanlış driver yüklemeler gibi sorunları ortadan kaldıran program imdatımıza yetişmiştir.IOBit firması tarafından geliştirilen Driver Booster, sürücü(driver) güncelleme bakımından oldukça başarılı ve popüler bir uygulamadır.

Driver Booster, çok basit bir kullanıma sahiptir.Uygulamayı indirdikten sonra Tara ve Güncelle ile yani 2 tık ile driverlarımızı güncellemiş oluyoruz.Ayrıca Driver Booster taramadan sonra size liste olarak driverları gösteriyor , listeden sadece istediğiniz driveri da güncelleyebiliyorsunuz.

Elbette ki arada Driver Booster uygulamasının yetersiz olduğu anlar da oluyor ileri tarihli yazılarımda size daha ayrıntılı driver kurulumunu göstereceğiz.

Uygulamadan ekran görüntüleri

 

İndirme Bağlantıları

(IObot sitesi üzerinden indirme linki)

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın