460 TL’lik Düzenleyici Ücretsiz Oldu

 460 TL’lik Düzenleyici Ücretsiz Oldu
Okunuyor 460 TL’lik Düzenleyici Ücretsiz Oldu

Fotoğraf düzenleme uygulamaları arasından üst sıralarda yer alan Skylum Luminar 3 kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor. Bu uygulamaya erişebilmek için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Sadece Skylum’un e-posta servisine üye olarak 460 tl değerindeki bu programı ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirebiliyorsunuz.

Bildiğiniz üzere en iyi fotoğrafçılık uygulamaları genelde yüksek fiyatlarla sunuluyor. Skylum, fotoğrafçılıkla ilgilenenlerin yüzünü güldürecek bir adım atmış. Serinin sondan bir önceki uygulamasını ücretsiz olarak bizlere sunuyor. Bu programa ücretsiz erişebilmek için tek yapmanız gereken Skylum’un e-posta servisine üye olmak.

Skylum’un e-posta servisine üye olmak için doldurmanız gereken forma buradan ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada isminizi ve e-posta adresinizi ilgili kutucuklara girerek saniyeler içinde formu doldurabilirsiniz. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra e-postanıza gelen mailde bulunan seçeneklerden sisteminize uygun olanı indirerek kurmanız gerekiyor. Kurulum tamamlandıktan sonra aynı e-postada size verilen lisans anahtarını program üzerinde doğrulayarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın